Wizytówka składana 180x50mm do 90x50mm

134,07 zł
Brutto
Nakład: 250
Zadruk: Zadruk dwustronny (4+4)
Uszlachetnienie: Brak uszlachetnienia
Gramatura papieru: kreda 350g mat
Projekt graficzny: Bez projektu
Ilość

Niewielkie rozmiary klasycznej wizytówki sprawiają, że ta może być przechowywana przez jej adresata dosłownie wszędzie - znajdzie bowiem swoje miejsce w niemal każdym portfelu, schowku w samochodzie, wizytowniku, czy będąc przypiętą do osobistego notatnika. Są jednak sytuacje kiedy wizytówka ma mieć "misję specjalną" stając się np. karnetem, kartą lojalnościową, biletem wstępu, lub zwyczajnie wizytówką zawierającą poza danymi kontaktowymi coś "extra", chociażby w postaci dodatkowej promocji świadczonych usług. I tutaj na przeciw tym oczekiwaniom wychodzą nasze wizytówki składane, złożone na pół przyjmują format klasycznej wizytówki w formacie 90x50 czy 85x55, jednak po rozłożeniu oferują dwukrotnie więcej przestrzeni.
Pamiętaj że tak samo jak wizytówki klasyczne, tak i wizytówki składane możesz dodatkowo uszlachetnić folią z jednej lub dwóch stron. To jeszcze bardziej podkreśli prestiżowy charakter wizytówki.


Potrzebujesz większego nakładu? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

wiz-90x50-skladana

Nie masz projektu? To nie problem!

Nasz doświadczony i kreatywny zespół grafików pomoże zrealizować twój projekt!
Każdego dnia weryfikujemy, poprawiamy, a także projektujemy od nowa kilkadziesiąt projektów graficznych. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze przygotowany projekt jest kluczowy dla osiągnięcia skutecznej i efektywnej reklamy, dlatego na drodze kilkunastoletniego już doświadczenia, znajomości rynku i aktualnych trendów w designie, możemy zaoferować naszym klientom nie tylko nowoczesne produkty poligraficzne, ale także nieodbiegające im i przede wszystkim dobrze dobrane usługi projektowe.

Zobacz jak w kilku prostych krokach zamówić u nas projekt graficzny. Pamiętaj przy tym że nie jesteśmy agencją reklamową tylko drukarnią - realizujemy Twój pomysł i Twoją koncepcję.

 1. Instrukcja zamawiania projektu graficznego
 2. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i prześlij wszystkie wytyczne:
  Prosimy o przesyłanie:
  • tekstów, zdjęć, grafik i opisania w którym miejscu mają się znaleźć 
  • wszelkich wskazówek co do kolorystyki
  • znalezionych projektów / zdjęć reklam, do których chciałbyś żeby nawiązywał Twój projekt
  Pamiętaj aby wszystkie przesyłane materiały graficzne były w najlepszej dostępnej jakości - słabej jakości materiały mogą nie nadawać się do umieszczenia w projekcie. Im większy format końcowy, tym lepszej jakości pliki graficzne będą potrzebne. Jeśli nie dysponujesz żadnymi plikami graficznymi, poinformuj nas co chciałbyś aby znalazło się w projekcie.
 3. W ciągu kilku dni (czas realizacji projektu zależy od rodzaju zamawianego produktu) przedstawimy propozycję projektu - na tym etapie będziesz miał możliwość jego akceptacji, lub zasugerowania ewentualnych zmian i poprawek. Możesz w cenie projektu dokonać 3-krotnego wprowadzania w nim zmian (każde kolejne 3 zmiany wiążą się z dopłatą 50% kwoty regularnej zamawianego projektu), dlatego weryfikując otrzymywaną propozycję projektu, dokładnie zawsze się z nią zapoznaj i przekaż grafikowi szczegółowe wytyczne co i jak chcesz żeby zostało poprawione.
 4. W odpowiedzi na otrzymaną satysfakcjonującą wersję projektu, poinformuj o akceptacji projektu
 5. Po uzyskaniu Twojej akceptacji, przekażemy Ci pliki w wersji drukarskiej, a także przypiszemy je do wcześniej złożonego przez Ciebie zamówienia.

Zobacz także

Klienci przeglądający tą stronę byli zainteresowani również poniższą ofertą

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub jeśli nie pamiętasz danych logowania zresetuj hasło