Jesteśmy prężnie rozwijającą się drukarnią, która już od ponad 10 lat łączy w swojej ofercie wysoką jakość usług poligraficznych z ich atrakcyjną ceną. Nieustanne inwestycje w nowe urządzenia oraz technologie, pozwoliły drukarni stać się liderem na rynku lokalnym oraz jedną z czołowych firm poligraficznych na rynku krajowym.

W naszej działalności ukierunkowani jesteśmy na klienta i jego potrzeby. Staramy się wychodzić na przeciw Państwa oczekiwaniom, sukcesywnie poszerzając naszą ofertę o nowe produkty i usługi. Wychodzimy z założenia, że każde zamówienie które trafia do naszej centrali, jest tak samo ważne, dlatego nie hierarchizujemy naszych klientów na indywidualnych i agencje. Jeden cennik, jasne zasady!

Tempo życia w ostatnich kilkunastu latach drastycznie przyspieszyło, sprawiając że tak bardzo docenia się wszelkie metody sprzyjające przyspieszaniu procesów, a co za tym idzie, oszczędności tak cennego dla wszystkich czasu i pieniędzy. Dostrzegliśmy te potrzeby już w 2011 roku. To wtedy jako jedni z pierwszych w Polsce wdrożyliśmy system sprzedaży on-line, który pozwolił naszym klientom w łatwy i intuicyjny sposób samodzielnie, bez konieczności przyjazdu do drukarni, umawiania terminów spotkań z przedstawicielem handlowym, dokonywać zamówień w naszej drukarni i to 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Staliśmy się prekursorem również dzięki stworzeniu mobilnej aplikacji naszego internetowego serwisu dla tabletów i smartfonów. Dzięki temu nasi klienci mogą po zainstalowaniu aplikacji złożyć zamówienie w naszej drukarni nawet w trakcie podróży, urlopu lub ilekroć nie mają dostępu do komputera.

Drukarnia Drukon w liczbach

 • 0
  k

Produktów poligraficznych w ofercie

 • 0
  +

Wykonanych projektów graficznych

 • 0
  %

Zamówień realizowanych w deklarowanym terminie

 • 0
  +

Zadowolonych klientówSpołecznie odpowiedzialni na rzecz ochrony środowiska

Zrównoważone działanie i ochrona środowiska to integralne elementy naszego modelu biznesowego: Druk pakietów zbiorczych, dzięki któremu na jednym arkuszu drukarskim łączone są zlecenia kilku klientów, redukuje odpady do minimum i oszczędza papier. Centralne zasilanie w farby w obszarze druku offsetowego pozwala na redukcję odpadów opakowaniowych. Drukujemy wyłącznie na wysokiej jakości materiałach m.in. z certyfikatami FSC, PEFC. 100% opakowań na potrzeby realizacji zamówień pochodzi z wtórnego ich wykorzystania, a wszelkie wypełniacze są przyjazne środowisku.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub jeśli nie pamiętasz danych logowania zresetuj hasło