Przelew bankowy

Przelew bankowy

Najczęściej wybierana forma płatności przez naszych klientów. Numer konta bankowego do wpłaty otrzymują Państwo podczas wypełniania danych do do zamówienia. W tytule przelewu należy umieścić wyłącznie numer otrzymanego zamówienia. Przelewy krajowe na ogół są księgowane w ciągu 24h (dni robocze). W celu szybszego odnotowania wpłaty, można przesłać do nas mailowo potwierdzenie przelewu otrzymane z banku (plik PDF do pobrania w każdym banku po zrealizowaniu wpłaty). Pozwoli to na szybsze przejście zamówienia w stan realizacji.

Przelewy 24

Przelewy24

Dla klientów chcących dokonać przelewu błyskawicznego, płatności kartą kredytową, lub zakupów na raty, udostępniamy w naszym serwisie płatności przelewy24 pozwalające dokonać płatności za zamówienie w ciągu dosłownie kilkudziesięciu sekund, bez konieczności wypełniania danych przelewu. Przy tej formie płatności doliczana jest opłata operacyjna w wysokości 2,5% wartości zamówienia.

Obsługa kart VISA, MasterCard. Szybkie płatności BLIK.

FAKTURY

Standardowo Faktury do zamówień doręczane są razem z przesyłką jednak na życzenie klienta może ona zostać przesłana na e-mail (e-faktura w PDF) lub pocztą jako faktura zbiorcza (wysyłana ostatniego dnia miesiąca). O sposobie doręczenia faktury należy poinformować na drukon@merallgroup.pl przed przejściem zamówienia w stan realizacji.
Na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość wystawienia faktury Pro-forma.

ODROCZONY TERMIN PŁATNOŚCI

Szkoły, Uczelnie, Urzędy oraz jednostki Administracji Publicznej mogą skorzystać z odroczonego terminu płatności. Aby móc skorzystać z tej formy płatności wyżej wymienione podmioty prosimy o przesłanie dokumentów potwierdzających status na adres drukon@merallgroup.pl
Odroczony termin płatności pozwala na regulowanie należności za złożone zamówienia w terminie do 30 dni kalendarzowych.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub jeśli nie pamiętasz danych logowania zresetuj hasło