Wizytówka 85x55mm

72,57 zł
Brutto
Nakład: 100
Zadruk: Zadruk jednostronny (4+0)
Uszlachetnienie: Brak uszlachetnienia
Gramatura papieru: kreda 350g mat
Kształt narożników: Prostokątne
Projekt graficzny: Bez projektu
Ilość

Wizytówka jest idealną formą reprezentowania, tak konkretnej osoby, jak i całej organizacji. Mimo upływu lat i globalnego postępu technologicznego, wizytówka nadal jest najlepszą formą przypominania o sobie tym którzy ją od nas otrzymali. Jej minimalistyczny charakter sprawia, że w jednej chwili uzyskują wszystkie najistotniejsze informacje o Tobie i Twojej firmie. Format 90x50mm oraz biznesowy 85x55mm sprawia że bez problemu można przechować ją w portfelu razem z kartami bankomatowymi.
Lubisz się wyróżniać? Taka zatem powinna być również twoja wizytówka, dlatego dajemy Ci możliwość uszlachetnienia wizytówki folią matową lub błyszczącą, pokrycia wybranych elementów lakierem wybiórczym, ich wytłoczenia, dodania złocenia/srebrzenia, a nawet druku na papierach specjalnych. A może potrzebujesz wizytówki o nieregularnych kształtach? U nas jest to możliwe! Skontaktuj się z naszym biurem w celu sporządzenia wyceny takiej wizytówki.


Potrzebujesz większego nakładu? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

wiz-85x55-standard

Nie masz projektu? To nie problem!

Nasz doświadczony i kreatywny zespół grafików pomoże zrealizować twój projekt!
Każdego dnia weryfikujemy, poprawiamy, a także projektujemy od nowa kilkadziesiąt projektów graficznych. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze przygotowany projekt jest kluczowy dla osiągnięcia skutecznej i efektywnej reklamy, dlatego na drodze kilkunastoletniego już doświadczenia, znajomości rynku i aktualnych trendów w designie, możemy zaoferować naszym klientom nie tylko nowoczesne produkty poligraficzne, ale także nieodbiegające im i przede wszystkim dobrze dobrane usługi projektowe.

Zobacz jak w kilku prostych krokach zamówić u nas projekt graficzny. Pamiętaj przy tym że nie jesteśmy agencją reklamową tylko drukarnią - realizujemy Twój pomysł i Twoją koncepcję.

 1. Instrukcja zamawiania projektu graficznego
 2. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i prześlij wszystkie wytyczne:
  Prosimy o przesyłanie:
  • tekstów, zdjęć, grafik i opisania w którym miejscu mają się znaleźć 
  • wszelkich wskazówek co do kolorystyki
  • znalezionych projektów / zdjęć reklam, do których chciałbyś żeby nawiązywał Twój projekt
  Pamiętaj aby wszystkie przesyłane materiały graficzne były w najlepszej dostępnej jakości - słabej jakości materiały mogą nie nadawać się do umieszczenia w projekcie. Im większy format końcowy, tym lepszej jakości pliki graficzne będą potrzebne. Jeśli nie dysponujesz żadnymi plikami graficznymi, poinformuj nas co chciałbyś aby znalazło się w projekcie.
 3. W ciągu kilku dni (czas realizacji projektu zależy od rodzaju zamawianego produktu) przedstawimy propozycję projektu - na tym etapie będziesz miał możliwość jego akceptacji, lub zasugerowania ewentualnych zmian i poprawek. Możesz w cenie projektu dokonać 3-krotnego wprowadzania w nim zmian (każde kolejne 3 zmiany wiążą się z dopłatą 50% kwoty regularnej zamawianego projektu), dlatego weryfikując otrzymywaną propozycję projektu, dokładnie zawsze się z nią zapoznaj i przekaż grafikowi szczegółowe wytyczne co i jak chcesz żeby zostało poprawione.
 4. W odpowiedzi na otrzymaną satysfakcjonującą wersję projektu, poinformuj o akceptacji projektu
 5. Po uzyskaniu Twojej akceptacji, przekażemy Ci pliki w wersji drukarskiej, a także przypiszemy je do wcześniej złożonego przez Ciebie zamówienia.

Zobacz także

Klienci przeglądający tą stronę byli zainteresowani również poniższą ofertą

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub jeśli nie pamiętasz danych logowania zresetuj hasło