Ulotka A5 (148x210mm)

134,07 zł
Brutto
Nakład: 100
Zadruk: Zadruk jednostronny (4+0)
Uszlachetnienie: Brak uszlachetnienia
Gramatura papieru: kreda 130g błysk
Projekt graficzny: Bez projektu
Ilość

Ulotki reklamowe to obecnie jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form reklamy, docierająca w krótkim czasie do stosunkowo dużej grupy odbiorców. W dobie postępu cyfryzacji, charakter ulotek reklamowych uległ pewnej zmianie. Obecnie wręczane są już nie tylko bezpośrednio do ręki klienta, ale również pośrednio w listach i przesyłkach kurierskich z czego korzystają firmy z sektora e-commerce. Ulotka reklamowa to szansa na pozyskanie nowych klientów, ale też zachęta do ponownego skorzystania z usług.
W naszej ofercie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze formaty ulotek. Realizujemy również zlecenia na druk ulotek pod konkretny format. Potrzebujesz ulotki w formie kwadratu, okręgu, lub z elementami lakierowanymi, tłoczonymi? W drukarni Drukon jest to możliwe! 


Potrzebujesz większego nakładu lub druku w innym formacie? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

ulotka-a5

Nie masz projektu? To nie problem!

Nasz doświadczony i kreatywny zespół grafików pomoże zrealizować twój projekt!
Każdego dnia weryfikujemy, poprawiamy, a także projektujemy od nowa kilkadziesiąt projektów graficznych. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze przygotowany projekt jest kluczowy dla osiągnięcia skutecznej i efektywnej reklamy, dlatego na drodze kilkunastoletniego już doświadczenia, znajomości rynku i aktualnych trendów w designie, możemy zaoferować naszym klientom nie tylko nowoczesne produkty poligraficzne, ale także nieodbiegające im i przede wszystkim dobrze dobrane usługi projektowe.

Zobacz jak w kilku prostych krokach zamówić u nas projekt graficzny. Pamiętaj przy tym że nie jesteśmy agencją reklamową tylko drukarnią - realizujemy Twój pomysł i Twoją koncepcję.

 1. Instrukcja zamawiania projektu graficznego
 2. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i prześlij wszystkie wytyczne:
  Prosimy o przesyłanie:
  • tekstów, zdjęć, grafik i opisania w którym miejscu mają się znaleźć 
  • wszelkich wskazówek co do kolorystyki
  • znalezionych projektów / zdjęć reklam, do których chciałbyś żeby nawiązywał Twój projekt
  Pamiętaj aby wszystkie przesyłane materiały graficzne były w najlepszej dostępnej jakości - słabej jakości materiały mogą nie nadawać się do umieszczenia w projekcie. Im większy format końcowy, tym lepszej jakości pliki graficzne będą potrzebne. Jeśli nie dysponujesz żadnymi plikami graficznymi, poinformuj nas co chciałbyś aby znalazło się w projekcie.
 3. W ciągu kilku dni (czas realizacji projektu zależy od rodzaju zamawianego produktu) przedstawimy propozycję projektu - na tym etapie będziesz miał możliwość jego akceptacji, lub zasugerowania ewentualnych zmian i poprawek. Możesz w cenie projektu dokonać 3-krotnego wprowadzania w nim zmian (każde kolejne 3 zmiany wiążą się z dopłatą 50% kwoty regularnej zamawianego projektu), dlatego weryfikując otrzymywaną propozycję projektu, dokładnie zawsze się z nią zapoznaj i przekaż grafikowi szczegółowe wytyczne co i jak chcesz żeby zostało poprawione.
 4. W odpowiedzi na otrzymaną satysfakcjonującą wersję projektu, poinformuj o akceptacji projektu
 5. Po uzyskaniu Twojej akceptacji, przekażemy Ci pliki w wersji drukarskiej, a także przypiszemy je do wcześniej złożonego przez Ciebie zamówienia.

Zobacz także

Klienci przeglądający tą stronę byli zainteresowani również poniższą ofertą

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub jeśli nie pamiętasz danych logowania zresetuj hasło