Ulotka DL (99x210mm)

121,77 zł
Brutto
Nakład: 100
Zadruk: Zadruk dwustronny (4+4)
Uszlachetnienie: Brak uszlachetnienia
Gramatura papieru: kreda 130g błysk
Projekt graficzny: Bez projektu
Ilość

Ulotki reklamowe to obecnie jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form reklamy, docierająca w krótkim czasie do stosunkowo dużej grupy odbiorców. W dobie postępu cyfryzacji, charakter ulotek reklamowych uległ pewnej zmianie. Obecnie wręczane są już nie tylko bezpośrednio do ręki klienta, ale również pośrednio w listach i przesyłkach kurierskich z czego korzystają firmy z sektora e-commerce. Ulotka reklamowa to szansa na pozyskanie nowych klientów, ale też zachęta do ponownego skorzystania z usług.
W naszej ofercie znajdziesz wszystkie najpopularniejsze formaty ulotek. Realizujemy również zlecenia na druk ulotek pod konkretny format. Potrzebujesz ulotki w formie kwadratu, okręgu, lub z elementami lakierowanymi, tłoczonymi? W drukarni Drukon jest to możliwe! 


Potrzebujesz większego nakładu lub druku w innym formacie? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

ulotka-dl

Nie masz projektu? To nie problem!

Nasz doświadczony i kreatywny zespół grafików pomoże zrealizować twój projekt!
Każdego dnia weryfikujemy, poprawiamy, a także projektujemy od nowa kilkadziesiąt projektów graficznych. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze przygotowany projekt jest kluczowy dla osiągnięcia skutecznej i efektywnej reklamy, dlatego na drodze kilkunastoletniego już doświadczenia, znajomości rynku i aktualnych trendów w designie, możemy zaoferować naszym klientom nie tylko nowoczesne produkty poligraficzne, ale także nieodbiegające im i przede wszystkim dobrze dobrane usługi projektowe.

Zobacz jak w kilku prostych krokach zamówić u nas projekt graficzny. Pamiętaj przy tym że nie jesteśmy agencją reklamową tylko drukarnią - realizujemy Twój pomysł i Twoją koncepcję.

 1. Instrukcja zamawiania projektu graficznego
 2. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i prześlij wszystkie wytyczne:
  Prosimy o przesyłanie:
  • tekstów, zdjęć, grafik i opisania w którym miejscu mają się znaleźć 
  • wszelkich wskazówek co do kolorystyki
  • znalezionych projektów / zdjęć reklam, do których chciałbyś żeby nawiązywał Twój projekt
  Pamiętaj aby wszystkie przesyłane materiały graficzne były w najlepszej dostępnej jakości - słabej jakości materiały mogą nie nadawać się do umieszczenia w projekcie. Im większy format końcowy, tym lepszej jakości pliki graficzne będą potrzebne. Jeśli nie dysponujesz żadnymi plikami graficznymi, poinformuj nas co chciałbyś aby znalazło się w projekcie.
 3. W ciągu kilku dni (czas realizacji projektu zależy od rodzaju zamawianego produktu) przedstawimy propozycję projektu - na tym etapie będziesz miał możliwość jego akceptacji, lub zasugerowania ewentualnych zmian i poprawek. Możesz w cenie projektu dokonać 3-krotnego wprowadzania w nim zmian (każde kolejne 3 zmiany wiążą się z dopłatą 50% kwoty regularnej zamawianego projektu), dlatego weryfikując otrzymywaną propozycję projektu, dokładnie zawsze się z nią zapoznaj i przekaż grafikowi szczegółowe wytyczne co i jak chcesz żeby zostało poprawione.
 4. W odpowiedzi na otrzymaną satysfakcjonującą wersję projektu, poinformuj o akceptacji projektu
 5. Po uzyskaniu Twojej akceptacji, przekażemy Ci pliki w wersji drukarskiej, a także przypiszemy je do wcześniej złożonego przez Ciebie zamówienia.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub jeśli nie pamiętasz danych logowania zresetuj hasło