Plakat A2 (420x594mm)

453,87 zł
Brutto
Nakład: 50
Zadruk: Zadruk jednostronny (4+0)
Uszlachetnienie: Brak uszlachetnienia
Gramatura papieru: kreda 130g błysk
Projekt graficzny: Bez projektu
Ilość

Bez względu na to, czy wychodzisz ze swoją kampanią w miasto, czy prowadzisz kampanię informacyjną wewnątrz organizacji, plakat swoim rozmiarem jest idealnym środkiem efektywnego i szybkiego dotarcia do dużej liczby odbiorców. Dobrze zaprojektowany przykuje uwagę zarówno w zatłoczonym zgiełku miasta, jak i w niewielkiej salce konferencyjnej niosąc ze sobą zarówno przekaz reklamowy jak i informacyjny.
Nasza drukarnia oferuje wszystkie najpopularniejsze formaty plakatów począwszy od standardowych formatu A2 czy B2, a kończąc na wielkiego kalibru plakatach B1. Realizujemy również zlecenia na druk plakatów pod konkretny format, a także z opcjami dodatkowymi jak listwowanie czy możliwość druku dwustronnego. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą plakatów FLUO idealnie sprawdzających się w nocnych warunkach.


Szukasz większego nakłądu? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta celem sporządzenia wyceny.

plakat-a2

Nie masz projektu? To nie problem!

Nasz doświadczony i kreatywny zespół grafików pomoże zrealizować twój projekt!
Każdego dnia weryfikujemy, poprawiamy, a także projektujemy od nowa kilkadziesiąt projektów graficznych. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze przygotowany projekt jest kluczowy dla osiągnięcia skutecznej i efektywnej reklamy, dlatego na drodze kilkunastoletniego już doświadczenia, znajomości rynku i aktualnych trendów w designie, możemy zaoferować naszym klientom nie tylko nowoczesne produkty poligraficzne, ale także nieodbiegające im i przede wszystkim dobrze dobrane usługi projektowe.

Zobacz jak w kilku prostych krokach zamówić u nas projekt graficzny. Pamiętaj przy tym że nie jesteśmy agencją reklamową tylko drukarnią - realizujemy Twój pomysł i Twoją koncepcję.

 1. Instrukcja zamawiania projektu graficznego
 2. Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta i prześlij wszystkie wytyczne:
  Prosimy o przesyłanie:
  • tekstów, zdjęć, grafik i opisania w którym miejscu mają się znaleźć 
  • wszelkich wskazówek co do kolorystyki
  • znalezionych projektów / zdjęć reklam, do których chciałbyś żeby nawiązywał Twój projekt
  Pamiętaj aby wszystkie przesyłane materiały graficzne były w najlepszej dostępnej jakości - słabej jakości materiały mogą nie nadawać się do umieszczenia w projekcie. Im większy format końcowy, tym lepszej jakości pliki graficzne będą potrzebne. Jeśli nie dysponujesz żadnymi plikami graficznymi, poinformuj nas co chciałbyś aby znalazło się w projekcie.
 3. W ciągu kilku dni (czas realizacji projektu zależy od rodzaju zamawianego produktu) przedstawimy propozycję projektu - na tym etapie będziesz miał możliwość jego akceptacji, lub zasugerowania ewentualnych zmian i poprawek. Możesz w cenie projektu dokonać 3-krotnego wprowadzania w nim zmian (każde kolejne 3 zmiany wiążą się z dopłatą 50% kwoty regularnej zamawianego projektu), dlatego weryfikując otrzymywaną propozycję projektu, dokładnie zawsze się z nią zapoznaj i przekaż grafikowi szczegółowe wytyczne co i jak chcesz żeby zostało poprawione.
 4. W odpowiedzi na otrzymaną satysfakcjonującą wersję projektu, poinformuj o akceptacji projektu
 5. Po uzyskaniu Twojej akceptacji, przekażemy Ci pliki w wersji drukarskiej, a także przypiszemy je do wcześniej złożonego przez Ciebie zamówienia.

Zobacz także

Klienci przeglądający tą stronę byli zainteresowani również poniższą ofertą

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub jeśli nie pamiętasz danych logowania zresetuj hasło