KIM JESTEŚMY I CZYM SIĘ ZAJMUJEMY ?

Drukon.pl to prężnie rozwijająca się drukarnia internetowa, będąca czołowym sprzedawcą usług poligraficznych w Polsce. Nieustanne inwestycje w nowe urządzenia oraz technologie, pozwoliły nam stać się liderem na rynku lokalnym oraz jedną z czołowych firm poligraficznych w kraju. Zapewniamy jedne z najniższych cen w Polsce zachowując przy tym wysoką jakość i krótkie terminy realizacji zamówień. Staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów, sukcesywnie poszerzając naszą ofertę o nowe usługi. Stosujemy indywidualne podejście do każdego przekazywanego nam zlecenia. Podstawą każdego wydruku jest projekt. To na nim bowiem opiera się końcowy odbiór finalnego produktu. Dlatego dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu i zdolności zrozumienia potrzeb naszych klientów, jesteśmy w stanie dostosowywać ofertę do ich indywidualnych potrzeb. Bogata oferta produktów na którą składa się ponad 200000 wariantów druku sprawia że jesteśmy obecnie największą drukarnią internetową w Polsce. 


W 2011 roku wdrożyliśmy system sprzedaży on-line, co pozwoliło naszym klientom dokonywać zamówień 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu.  Jako pierwsza i jedyna drukarnia w Polsce, stworzyliśmy mobilną aplikację naszego internetowego serwisu dla tabletów i smartfonów. W drukarni Drukon.pl zamówienie możesz złożyć nawet w trakcie podróży lub ilekroć nie masz dostępu do komputera.

O jakości naszych usług najlepiej świadczy fakt, że aż 99,2% złożonych w naszej drukarni zamówień jest realizowane zgodnie z wcześniej ustalonym terminem.

Polityka odpowiedzialnego biznesu

Drukarnia Drukon.pl prowadzi politykę zrównoważonego rozwoju, pragnąc sprostać społecznym i środowiskowym wyzwaniom, jakie obecny świat stawia przed wszystkimi podmiotami biznesowymi i publicznymi.
Drukarnia Drukon.pl traktuje swoje zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju niezwykle poważnie. Jako firma branży poligraficznej czujemy się zobowiązani do podejmowania działań zarówno na rzecz środowiska, naszych pracowników, jak i lokalnych społeczności.
Dokładamy wszelkich starań, by długoterminowy sukces naszej firmy osiągać nie tylko poprzez innowacyjne produkty i usługi, ale również poprzez odpowiedzialne traktowanie otoczenia, w którym funkcjonujemy.

Misja i wizje

Być kompetentnym, przyjaźnie nastawionym i blisko klienta – w Drukon.pl zawsze koncentrujemy się na klientach. Gama naszych produktów jest odpowiedzią na ich potrzeby i zapewnia im dokładnie to, czego od nas oczekują.

Znamy się na tym, co robimy. Łączymy myślenie globalne z dobrą znajomością rynków lokalnych. To stanowi o naszej sile i pozwala zaoferować najwyższą jakość usług na krajowym rynku. Dzięki temu przyczyniamy się do sukcesów i konkurencyjności naszych klientów.

W naszej codziennej pracy ważne są dla nas wartości:
Całkowita orientacja na klienta:
- nasze myślenie i działanie koncentruje się na naszych klientach i ich potrzebach.
Zrównoważony rozwój:
- poważnie traktujemy nasze obowiązki wobec środowiska, naszych pracowników i całego społeczeństwa.
Terminowość:
- dbamy o to żeby realizowane przez nas zamówienia były dostarczane do klientów zgodnie z wyznaczonymi terminami. Dążymy do stałego skracania terminów wykonywania usług.NASZE ATUTY

DUŻY PARK MASZYNOWY

Duży i nowoczesny park maszynowy pozwala nam oferować usługi najwyższej jakości, i ich terminową realizację.

WYGODA ZAMAWIANIA

Do zamawiania nie potrzebny nawet telefon. Wszystko można zamówić bezpośrednio z komputera.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Chcesz zlecić druk, ale nie masz projektu? Nasi graficy przygotują dla Ciebie projekt zgodnie z przekazanymi przez Ciebie wytycznymi.

FACHOWI DORADCY

Masz problem ze złożeniem zamówienia? Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Nasze biuro obsługi klienta odpowie na każde Twoje pytanie.

DRUKARNIA DRUKON W LICZBACH

200000+

PRODUKTÓW W OFERCIE

10000+

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

6000+

WYKONANYCH PROJEKTÓW


A TO WSZYSTKO PRZY ZACHOWANIU NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW JAKOŚCI !
Top