Drukarnia Drukon.pl to prężnie rozwijająca sie firma poligraficzna, stawiająca nie tylko na cenę, ale także na jakość oferowanych usług. Nieustanne inwestycje w nowe urządzenia oraz technologie, pozwoliły drukarni stać się liderem na rynku lokalnym oraz jedną z czołowych firm poligraficznych na rynku krajowym. Zapewniamy jedne z najniższych cen w Polsce zachowując przy tym wysoką jakość i krótkie terminy realizacji zamówień. Nasi klienci doceniają te cechy i lubią z nami pracować, ponieważ gwarantujemy im solidność i skuteczność. Staramy się wychodzić na przeciw ich oczekiwaniom, sukcesywnie poszerzając naszą ofertę o nowe usługi.

W 2011 roku wdrożyliśmy system sprzedaży on-line, co pozwoliło naszym klientom dokonywać zamówień w naszej drukarni 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Aby maksymalnie skrócić czas zawieranych transakcji, wraz ze sklepem on-line został uruchomiony system elektronicznych płatności PayU, co pozwoliło na dokonywanie płatności w zaledwie kilka sekund od złożenia zamówienia, bez względu na porę dnia i nocy w którym miało ono miejsce. Jako pierwsza i jedyna drukarnia w Polsce, stworzyliśmy mobilną aplikajcę naszego internetowego serwisu dla tabletów i smartfonów. W drukarni Drukon.pl zamówienie możesz złożyć nawet w trakcie podróży lub ilekroć nie masz dostępu do komputera.

 

Naszą firmę na tle konkurencji wyróżnia także wyjątkowy program partnerski w którym premiujemy naszych klientów atrakcyjnymy nagrodami za dokonywane w naszej drukarni zakupy. Już dziś dołącz do naszego programu ClubPiont, zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne zniżki, bonusy i nagrody rzeczowe.

 

O jakości naszych usług najlepiej świadczy fakt, że aż 99,2% złożonych w naszej drukarni zamówień jest realizowane zgodnie z wcześniej ustalonymi terminami.

 

 

 

Drukarnia świadczy m.in.

Druk na ulotki (w tym także ulotki składane), plakaty, wizytówki, teczki, banery, foldery reklamowe i broszury, papiery firmowe, notesy, kalendarze, arkusze plano.

Istnieje także możliwość wykonania prostych projektów graficznych i składów do druku.

Anna z Warszawy

Jestem w 100% zadowolona z tej drukarni. Ode mnie duży plus za najniższą cenę i terminowy wydruk zamówionych ulotek. Polecam !

Dariusz z Chrzanowa

W imieniu swoim i całej firmy dziękuję za wydrukowane foldery. Zamówienie zrealizowane tanio i szybko. Polecam tym którzy są jeszcze niezdecydowani ;)

Andrzej z Krakowa

Serdecznie dziękujemy za ulotki. Kurier był u nas już na następny dzień. Dziękujemy za zrealizowane zamówienie i liczymy na owocną współpracę w przyszłości. Pozdrawiam

Michał z Warszawy

Cenowo jest to zdecydowanie najtańsza drukarnia w internecie. Plakaty ponad 50% taniej niż w poprzedniej drukarni. No i rabacik na kolejne zamówienie. To się ceni. Oczywiście polecam!

Alicja z Poznania

Zamówione banery i wizytówki bardzo dobrej jakości. Mimo bardzo niskich cen drukarnia oferuje dobrą jakość druku. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Drukarnią Drukon.pl

Top
Top