Złożenie zamówienia

 

Zamówienie w Drukarni Drukon.pl można złożyć na kilka sposobów:

  • - mailowo na biuro@drukon.pl
  • - wysłanie formularza
  • - zakup przez sklep.drukon.pl
  • - telefonicznie

 

Aby złożyć zamówienie w drukarni Drukon.pl nie trzeba rejestrować się w naszym systemie. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia dostępny przy każdym produkcie, lub napisać na biuro@drukon.pl jaki produkt państwo zamawiają, podając także dane do wysyłki i faktury. Po weryfikacji przesłanego zlecenia, prześlemy do państwa formularz potwierdzający państwa zamówienie. Przesłany formularz będzie zawierał podsumowanie państwa zamówienia oraz dane potrzebne do dokonania płatności.

Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji w dniu zaksięgowania wpłaty na koncie, oraz zaakceptowaniu przesłanych plików do druku. Jeśli złożone zamówienie zawiera także wykonanie projektu, zamówienie przechodzi do realizacji po jego zaakceptowaniu przez klienta.

Należy pamiętać że po przejściu zamówienia w stan realizacji, nie ma możliwości dokonywania w nim zmian.

 

Dokładną instrukcję składania zamówień znajdą Państwo także tutaj.

 

System drukarni Drukon.pl automatycznie informuje klienta o każdej zmianie statusu jego zamówienia. Jeśli w zamówieniu został podany numer telefonu komórkowego, klient zostanie także powiadomiony SMS-ami

 

Anna z Warszawy

Jestem w 100% zadowolona z tej drukarni. Ode mnie duży plus za najniższą cenę i terminowy wydruk zamówionych ulotek. Polecam !

Dariusz z Chrzanowa

W imieniu swoim i całej firmy dziękuję za wydrukowane foldery. Zamówienie zrealizowane tanio i szybko. Polecam tym którzy są jeszcze niezdecydowani ;)

Andrzej z Krakowa

Serdecznie dziękujemy za ulotki. Kurier był u nas już na następny dzień. Dziękujemy za zrealizowane zamówienie i liczymy na owocną współpracę w przyszłości. Pozdrawiam

Michał z Warszawy

Cenowo jest to zdecydowanie najtańsza drukarnia w internecie. Plakaty ponad 50% taniej niż w poprzedniej drukarni. No i rabacik na kolejne zamówienie. To się ceni. Oczywiście polecam!

Alicja z Poznania

Zamówione banery i wizytówki bardzo dobrej jakości. Mimo bardzo niskich cen drukarnia oferuje dobrą jakość druku. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Drukarnią Drukon.pl

Top
Top